Between The Trees

Viktiga bekvämligheter

  • 180 m²
  • 3 sovrum
  • 3 badrum

Läge

    Villan Between The Trees Göteborg med 4 sovrum, som ligger inom 3 km från Stora Mölnesjön, erbjuder en avkopplande vistelse med bubbelpool för upp till för 6 gäster.

    Den här villan med 3 badrum har ett behändigt läge ungefär 15 minuters bilresa från Nostalgicum och bara några meter från busstationen Ramnebacken. Inom 4 km från denna villa hittar du Glasbruksmuseet, medan Kortedala museum ligger cirka 3,1 km bort. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget ungefär 10 minuters bilresa från Ikea Bäckebol.

    Badrumsfaciliteterna i villan Between The Trees inkluderar också ett spabadkar, en separat toalett och en dusch. I badrummen finns torktumlare, badrockar och handdukar.

    Det här boendet har ett komplett kök med vattenkokare, te-/kaffebryggare och kylskåp för matlagning. Gästerna kan äta middag på restaurangen Chwarchra, som ligger cirka 16 minuter bort till fots. Gästerna kan enkelt nå tågstationen Göteborgs centralstation, som är belägen cirka 10 km bort.

    Rumsalternativ på Between The Trees Göteborg

    Badrumsfaciliteterna i villan Between The Trees inkluderar också ett spabadkar, en separat toalett och en dusch. I badrummen finns torktumlare, badrockar och handdukar.

    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Between The Trees Göteborg Exteriör bild Between The Trees Göteborg Exteriör bild Between The Trees Göteborg Exteriör bild Between The Trees Göteborg Bekvämligheter bild Between The Trees Göteborg Bekvämligheter bild Between The Trees Göteborg Bekvämligheter bild Between The Trees Göteborg Bekvämligheter bild Between The Trees Göteborg Bekvämligheter bild Between The Trees Göteborg Exteriör bild Between The Trees Göteborg Exteriör bild
    Trädgårdsutsikt
    Villa

    Storlek: 180 m²

    Sängtyp: Tre singelsängar

    Mer +

    Between The Trees Göteborgs läge

    Sevärdheter
    Utmärkta restauranger
    Transport

    Gästrecensioner av Between The Trees Göteborg

    Här kan du hitta verifierade recensioner som våra användare publicerade på denna webbplats

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Vanliga frågor

    • Finns ett kök i villan Between The Trees?
      Ja, i villan Between The Trees finns ett komplett kök.
    • Vilka välkända landmärken kan jag besöka när jag bor i villan?
      Gästerna som bor i villan kan utforska Kortedala museum (3 km), Nostalgicum (7 km) och Glasbruksmuseet (4 km).
    • Finns det spa-möjligheter i villan Between The Trees?
      De som bor i villan Between The Trees kan koppla av tack vare bubbelpool.
    Tack för att du prenumererar
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    Kolla bästa tillgängliga priser
    Ange dina datum för att se priser
    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Between The Trees Göteborg